Női sapka strassz vonalakkal Kamea Basima
13 990 Ft
- Kamea Basima (lengyel termék)
- Kellemes tapintású alapanyag
- Meleg és komfortos kialakítás
- Anyaga: 40% akril, 25% viszkóz, 20% gyapjú, 15% elasztán
- Méret: One size (nincs méretezve)
- Elől köves díszítés
Válaszd ki a termékvariációt
Leírás
Válassz kiegészítőt a méltán híres Kamea márkától! Gyapjútermékei nem csak melegek, de nagyon elegánsak is!
Kiváló minőségű lengyel termék! Elől köves díszítéssel, hátul levarrt kialakítással. Kellően meleg és komfortos viselet a hideg téli napokon. Lengyelország készült sapka, márkája: Kamea. Őszi és téli időszakra ajánljuk, bármilyen kinti tevékenységhez, szabadidős programokhoz. Nem méretezett típus, enyhén elasztikus anyagának köszönhetően mindenkinek kellemes viselet. Ajándéknak is kitűnő választás.
Anyagösszetétel: 40% akril, 25% viszkóz, 20% gyapjú, 15% elasztán
További információk
| Márkanév | |
|---|---|
| Nem | |
| Szín | , |
Vélemények (0)
„Női sapka strassz vonalakkal Kamea Basima” értékelése elsőként Válasz megszakítása
A márka: Kamea
A Kamea egy 1996 óta folyamatosan fejlődő cég, melynek fő célja elegáns, stílusos, és divatos női kalapok és egyén őszi-téli kiegészítők tervezése és gyártása. A több évtizedes tapasztalat megalapozta a cég hírnevét a nemzetközi piacon is. A Kamea által kínált kiegészítőket elsősorban a magas minőség jellemzi. A gyártási folyamat során felhasznált anyagokat a legjobb és bevált beszállítóktól importálják. A Kamea minden, még a legapróbb részletre is odafigyel a gyártás minden szakaszában – kezdve az inspiráció keresésétől, a tervezéstől, a legjobb minőségű szövetek és fonalak kiválasztásától a késztermékek elkészítéséig és csomagolásáig. A Kamea csak a legjobb minőségű gyapjú és akril fonalat használja. A cég fő célja minden ügyfél kényelme és elégedettsége. A formák, színek és kiegészítők sokfélesége miatt minden nő megtalálja a számára tökéletes terméket.
A Kamei termékei legmagasabb minőségének bizonyítéka a 2014-ben elnyert díj a Ruhaipar Arany Hetes versenyén fejfedő kategóriában. Nyugodtan kijelenthetjük, hogy évek óta nők milliói választanak bevált, kényelmes és eredeti KAMEA sapkát a téli szezonban.
Cikkszám:
K.22.032
Kategória: Női sapka & kalap
Érdekelhetnek még…
Kapcsolódó termékek
4 490 Ft
Opciók választása
Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki

Értékelések
Még nincsenek értékelések.